Upravit stránku
Pravidelný úklid profesionální úklidovou firmou vám ušetří čas i peníze. Využijte věrnostní program BONUS+. Můžete se dostat až na 40% ceníkové ceny! 

Všichni známe ten pocit, kdy jdeme domů z práce a místo toho, abychom si užívali rodinnou pohodu nebo si jen tak lehli s oblíbenou knížkou či filmem, musíme se pustit do úklidu.

Ať už se jedná o koupelnu, kuchyň nebo obývací pokoj, vše chceme mít v pořádku a hygienicky čisté. Stejná situace ale nastává i v našich kancelářích a jiných pracovních prostorech, které by měly reprezentovat a být příjemným místem pro práci. Jak ale mít dokonale uklizenou kancelář nebo administrativní budovu?

Pozvěte si profesionály na pravidelný úklid!

Odpověď na tuto otázku je snadnější, než si myslíte. Při velikosti těchto prostor to pro běžného smrtelníka není lehká záležitost. Aniž byste museli vzít do rukou mop nebo vysavač, může vaše kancelář být pořád uklizena, a to odborně a zodpovědně.
Pravidelný úklid administrativních budov, hal a prostor
Dokážeme zajisti pravidelný úklid hal a výrobních prostor

Profesionální úklidové firmy se postarají o pravidelný úklid

Proč se vlastně odborný úklid vyplatí? 

Velká místa povětšinou znamenají to, že se na nich zdržuje větší počet osob. Více se tam práší, špiní se podlaha či koberec a spotřebovávají se hygienické materiály. Lidé pracující ve veřejných prostorech a komerčních budovách nemohou takový prostor vedle své práce uklidit tak, aby jeho hygienické podmínky byly bezpečné.

V čem jsou úklidové firmy lepší?

Tým pracovníků úklidových firem dokáže vytvořit dokonale čistý prostor. Odborné úklidové firmy používají pro čištění podlah profesionální stroje a čisticí prostředky. Při úklidu jednotlivých prostor jsou dodržována pravidla a hygienické zásady.

Například naše poskytované služby jsou komplexní a zahrnují nejen úklid interiérů, ale i doplňování hygienického servisu včetně jeho dodání, exteriérové prostory nebo doplňování vybavení do kuchyněk. Tým pracovníků firmy Doležal-Duha s.r.o. navíc tvoří tým prověřených a školených profesionálů, za jejichž práci ručíme.