Upravit stránku

Aby byla vaše budova uklizená nejen zevnitř, ale aby se také blýskala čistotou zvenčí, je třeba ji profesionálně umýt. Svěřte tento nelehký úkol našim profesionálním horolezcům, kteří mají pro tuto práci všechny zkoušky a znalosti.

Jen čistá administrativní budova dostatečně reprezentuje firmu. Objekty musí být uklizené nejen zevnitř, ale také se musí blýskat jejich plášť zvenčí. Jak se ale dostat na plášť budovy, u které není možné otevřít okno zcela dokořán nebo je přístup jinak ztížen? Tento nelehký úkol můžete svěřit do rukou profesionálům, kteří se i u těch našich nejvyšších budov postarají o jejich čistý vzhled.

Proto firmám v Praze a okolí nabízíme mytí plášťů budov, včetně odstraňování holubinců a natírání zábradlí. Díky našim bohatým zkušenostem bude každá budova zářit čistotou.

Co vše zajistíme v rámci mytí plášťů budov:

  • mytí skleněných fasád (od 15,00 Kč/m2),
  • čištění omítkových fasád (od 20, 00 Kč/m2),
  • natření zábradlí balkonů (individuální cena),
  • odstranění holubinců z parapetů (od 65,00 Kč/m2),
  • čištění fasád od plísní.

Jak provádí mytí plášťů budov naše firma:

Abychom dokázali umýt i tu nejvyšší budovu, která má znesnadněný přístup, využíváme horolezeckou metodu „z lana“. Samotný plášť budovy omýváme vodou, pomocí tlakového čističe Kärcher.

Všechny práce ve výškách realizují naši profesionální horolezci.Pro tuto práci je nutné mít příslušné zkoušky a znalosti, proto je samozřejmostí, že naše společnost i naši zaměstnanci jsou řádně pojištění na odpovědnost, případnou škodu i při úrazech.

Uklízíme firemní prostory známým značkám v Praze!

Svěřte se i Vy do našich rukou a budete mít vždy čisto!